График работыПн-Пт: с 11:00 до 18:00
График работыCб-Вс: Выходной
Оперативная доставка
Актуальное наличие товара

(068) 49-77-555

(066) 45-03-339

(063) 04-22-631

(068) 49-77-555

​Гіалуронова кислота, велика користь для здоров'я суглобів

23 августа 2019 г. 0:54

Що таке Гіалуронова кислота і що вона дає? Гіалуронова кислота є липким мукополісахаридом, який наш організм виробляє природним чином. Вона є компонентом того основного речовини ("внутрішньоклітинного цементу"), яке скріплює наші тканини. Вона також забезпечує структурну підтримку для нашої шкіри, суглобів, м'язів, зв'язок і сухожиль.
 


Гіалуронова кислота може сприяти запобіганню артриту.

Кілька років тому кореспондент ABC News Конні Чанг повідомила про японській селі Yuzuri Hara (Юзуру Хара), відомої неймовірним довголіттям своїх жителів. Мало того, що багато жителів села цілком благополучні в свої 90, але вони ще й виглядають набагато молодше, завдяки гладкій, без зморшок, шкірі, а також рідко страждають від звичайних захворювань, пов'язаних зі старінням. Місцеві лікарі пов'язують здоров'я і молодість селян з їх дієтою. На відміну від інших регіонів Японії, де вирощується рис, горбиста місцевість Юзуру Хара краще підходить для збору різних коренеплодів, які, як зараз стало відомо, багаті гіалуроновою кислотою. Це хімічна сполука грає величезну роль у здоров'ї людини, і, завдяки високому рівню споживання гіалуронової кислоти, ці сільські жителі на собі випробували її позитивні ефекти.

Хоча гіалуронову кислоту в її природному стані можна виявити в більшості клітин нашого організму, особливо багато її міститься в шкірної тканини. Фактично майже 50 відсотків гіалуронової кислоти в нашому організмі міститься в шкірі, як в видимих ??верхніх її шарах, так і на більш глибоких рівнях. У міру нашого старіння зменшення природних рівнів гіалуронової кислоти зазвичай становить до 80 відсотків для людей у ??віці від 40 до 70 років. 
Зниження вмісту гіалуронової кислоти призводить до утворення зморшок, зниження еластичності шкіри і збільшення її сухості. На щастя, як було показано, поповнення вмісту гіалуронової кислоти (на 45-200 мг в день) призводить до збільшення рівнів гіалуронової кислоти і допомагає нейтралізувати ці ефекти, підтримуючи виробництво колагену організмом


Гіалуронова кислота покращує здоров'я суглобів

Втрата гіалуронової кислоти в суглобах є однією з основних причин остеоартриту (ОА), який характеризується дегенерацією хряща. Поряд з сульфатом глюкозаміна і колагеном, гіалуронова кислота є одним з найважливіших компонентів здорового хряща. Зниження вмісту гіалуронової кислоти в організмі людей близько 40 років може бути основною причиною дегенерації хряща у багатьох з них.

Було показано, що ін'єкції гіалуронової кислоти в суглоби людей з ОА (лікування, відоме як Viscosupplementation) призводять до зменшення болю, полегшення функціонування суглобів і поліпшення інших факторів. Але ін'єкції не є обов'язковими - вживання добавок гіалуронової кислоти також може бути ефективним способом збільшення рівнів гіалуронової кислоти у вашому організмі і ослаблення симптомів ОА.

Три подвійних сліпих, плацебо-контрольованих дослідження свідчать про необхідність використання добавок з гіалуроновою кислотою. У першому дослідженні 20 ОА- пацієнтів щодня протягом восьми тижнів отримували або добавки з гіалуроновою кислотою (80 мг в день), або плацебо. Біль значно знизилася в учасників групи з гіалуроновою кислотою в порівнянні з групою плацебо. У другому дослідженні 60 пацієнтів з ОА були розподілені випадковим чином для отримання 200 мг гіалуронової кислоти, 100 мг гіалуронової кислоти або плацебо щодня протягом восьми тижнів.

Пацієнти з найсильнішою болем відчули значне її ослаблення і полегшення багатьох інших симптомів у разі застосування 200, а не 100 мг добавки гіалуронової кислоти.

В останньому дослідженні, проведеному в Токіо в JR Tokyo General Hospital, у хворих ОА у віці від 40 до 70 років, які вживали 200 мг в день Hyabest (високоочищена форма гіалуронової кислоти), спостерігалося істотне ослаблення симптомів протягом 12-місячного періоду.

 

Боротьба з хворобою суглобів

Дослідження показали, що організм постійно намагається відновити себе, і цей процес цілком можливий, якщо в його розпорядженні є необхідні для цього будівельні блоки. Якщо вас турбує остеоартрит, зверніть серйозну увагу на методи лікування і добавки, які допомагають загальмувати розвиток хвороби і призводять до регенерації хрящової матриці і підвищенню її якості. Для цієї мети природні агенти, такі як гіалуронова кислота можуть бути надзвичайно цінні.Цю статтю написав доктор Майкл Мюррей, однин з провідних авторитетів в області натуральної медицини. Останні 35 років, доктор Мюррей кладав велику базу даних з оригінальних наукових досліджень медичної літератури. Особисто зібрано понад 65 тис статей з наукової літератури, вони обгрунтованно забезпечують переконливі докази ефективності дієти, вітамінів, мінералів, трав і інших природних способів підтримки здоров'я і лікування захворювань. Доктор Мюррей дає відповіді на питання по здоров'ю та лікування на сайті DoctorMurray.com. Відвідати офіційну сторінку доктора Мюррея можна натиснувши тут.
0 грн.