График работыПн-Пт: с 11:00 до 18:00
График работыCб-Вс: Выходной
Оперативная доставка
Актуальное наличие товара

(068) 49-77-555

(066) 45-03-339

(063) 04-22-631

(068) 49-77-555

Гінкго білоба користь для здоров'я. Короткий путівник по гінкго білоба.

23 августа 2019 г. 0:05Екстракти з лістьєв дерев гінкго, є з одних найпопулярніших рослинних продуктів у світі. Більшість екстрактів гінкго білоба (ЕГБ) - екстракт гінкго білоба стандартизовані і містять 24 відсотка флавоноїдних глікозидів і 6% терпеноїдів, оскільки це поєднання являє собою найбільш досліджену форму продукту.
 

 Екстракт гінкго покращує приток крови до мозку:

Екстракт гінкго білоба покращує кровообіг головного мозку і підвищує вироблення енергії в головному мозку, навіть якщо надходження кисню зменшується.

Ці ефекти можуть призвести до значного поліпшення стану пацієнтів, які страждають церебральної судинної недостатністю. Це захворювання особливо часто зустрічається у людей похилого віку, що пов'язано з широкою поширеністю атеросклерозу (склерозування артерій). У складних добре продуманих дослідженнях ЕГБ продемонстрував статистично значущу регресію основних симптомів церебральної судинної недостатності і порушень розумової діяльності. До таких симптомів належать короткострокова втрата пам'яті, запаморочення, головний біль, дзвін у вухах, відсутність активної уваги і депресія.
Якість досліджень щодо впливу ЕГБ на церебральну судинну недостатність можна порівняти з якістю клінічних досліджень лікарських препаратів, затверджених Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

 

Периферична судинна недостатність (кульгавість, хвороба Рейно та ін.):

Захворювання периферичних артерій (ЗПА) викликані тим же холестеринових нальотом, який викликає розвиток церебральної судинної недостатності. В ході півтора десятка подвійних сліпих досліджень було доведено, що ЕГБ є ефективним засобом поліпшення кровопостачання при ЗПА.

При терапії переміжної кульгавості (захворювання периферичних судин, що характеризується болями в литках при ходьбі) згідно виробленим вимірами докорінно збільшилися не тільки відстань безболісної ходьби (75-110%) і максимальна довжина пройденого шляху (52,6-119%), а й на підставі ультразвукових вимірювань значно збільшилася кровопостачання ураженої кінцівки.

 

Екстракт гінкго і еректильна дисфункція:

Якщо еректильна дисфункція пов'язана з порушенням кровотоку в еректильної тканини, екстракт гінкго білоба може запропонувати допомогу, про що можна судити за результатами подвійних сліпих досліджень. В одному з таких досліджень 60 хворих з доведеною еректильною дисфункцією брали ЕГБ у відносно низькій дозі 60 мг в день протягом 12-18 місяців. Кожні 4 тижні кровопостачання пеніса перевірялося на УЗД. Перші ознаки поліпшення кровопостачання були помічені через 6-8 тижнів. Через 6 місяців терапії у 45% пацієнтів потенція відновилася, а у 50% було відзначено значне поліпшення потенції і кровопостачання. Слід зазначити, що вплив гінкго більш очевидно проявляється при тривалій терапії, і можна досягти кращих результатів при прийомі 240 мг, а не 60 мг в день, як в даному дослідженні.
 

Екстракт гінкго і деменція:

Екстракт гінкго білоба продемонстрував свою здатність впливати на психіку при старечемe недоумствi в його різноманітних проявах, в тому числі при хворобі Альцгеймера. Дослідження показали, що ЕГБ збільшує функціональні можливості мозку в багатьох областях. Однак, судячи з усього,  чи допоможе екстракт гінкго білоба, тим пацієнтам з вже розвинитою хворобою Альцгеймера. Якщо деменція викликана зниженням кровопостачання або депресією, ЕГБ зазвичай ефективний і призводить до деякого поліпшення стану хворого.
 

Екстракт гінкго і депресія:

Здатність ЕГБ підвищувати настрій була вперше доведена в ході проведення подвійних сліпих досліджень у пацієнтів, які страждають від церебральної судинної недостатності. Додаткові подвійні сліпі дослідження підтвердили антидепресивну дію ЕГБ. В одному подвійному сліпому дослідженні взяли участь 40 випробуваних (у віці від 51 до 78 років) з діагнозом депресія, яким не особливо допомогла терапія стандартними антидепресантами.Випробовувані брали по 80 міліграмів ЕГБ три рази в день або плацебо. До кінця восьмого тижня дослідження середній бал за шкалою депресії Гамільтона знизився з 14 до 4,5 в групі брали ЕГБ. Для порівняння: в групі, що приймала плацебо, середній бал за шкалою депресії знизився з 14 тільки до 13.
 

Екстракт гінкго і дисфункція внутрішнього вуха (запаморочення, шум у вухах і ін.)

Екстракт гінкго білоба продемонстрував здатність знижувати частоту і інтенсивність запаморочення, викликаного церебральної судинної недостатністю. При шумі (дзвоні) в вухах результати прийому ЕГБ в рамках подвійних сліпих досліджень суперечливі. Пояснення таких різних результатів полягає в тому, що люди, у яких шум у вухах з'явився недавно, більш схильні реагувати на ЕГБ в порівнянні з тими, хто страждає від шуму у вухах не менше 3 років.
 

Інші сфери застосування екстракту гінкго

У зв'язку з тим, що ЕГБ в цілому поліпшує вироблення енергії, діючи як антиоксидант, і підсилює кровопостачання, є чимало інших хвороб, при яких ЕГБ може бути корисний, зокрема, при синдромі дефіциту уваги, антивікової терапії, цукровому діабеті, для захисту печінки і детоксикації, при стресі і тривозі, для захисту шкіри від негативного впливу сонця.
 

Екстракт гінкго: Звичайне дозування

Типова дозування стандартизованого екстракту ЕГБ, що містить 24% флавонових глікозидів гінкго, становить 80 мг 3 рази на день. Важко розробити графік прийому для інших форм гінкго внаслідок вкрай високого розбіжності в змісті активних сполук в сушених листках і сирих екстрактах.
 

Екстракт гінкго: Можливі побічні ефекти

Екстракт гінкго білоба абсолютно безпечний, і побічні ефекти зустрічаються рідко. Оскільки побічні ефекти прийому ЕГБ під час вагітності та лактації мало вивчені, його не слід приймати при вагітності і годуванні груддю.
 

Екстракт гінкго: Лікарська взаємодія

ЕГБ досить рідко може підсилювати дію антикоагулянтів, таких як Coumadin® (варфарин), а також здатний підсилювати антитромбоцитарну дію лікарських препаратів, таких як аспірин і Plavix® (клопідогрель).Цю статтю написав доктор Майкл Мюррей, однин з провідних авторитетів в області натуральної медицини. Останні 35 років, доктор Мюррей кладав велику базу даних з оригінальних наукових досліджень медичної літератури. Особисто зібрано понад 65 тис статей з наукової літератури, вони обгрунтованно забезпечують переконливі докази ефективності дієти, вітамінів, мінералів, трав і інших природних способів підтримки здоров'я і лікування захворювань. Доктор Мюррей дає відповіді на питання по здоров'ю та лікування на сайті DoctorMurray.com. Відвідати офіційну сторінку доктора Мюррея можна натиснувши тут.
0 грн.