График работыПн-Пт: с 11:00 до 18:00
График работыCб-Вс: Выходной
Оперативная доставка
Актуальное наличие товара

(068) 49-77-555

(066) 45-03-339

(063) 04-22-631

(068) 49-77-555

Хлорела - корисні властивості

30 августа 2019 г. 13:04
Питання збагачення раціону харчування сучасної людини корисними нутрієнтами сьогодні стоїть досить гостро. Погана екологія, низька якість продуктів харчування, проживання в північних регіонах роблять завдання отримання корисних для організму речовин вкрай важливою. Одним з корисних інгредієнтів в нашому раціоні харчування може стати найдавніший мікроорганізм - одноклітинна водорість хлорела.
 

Хлорела - що це?

Хлорела - один з найпоширеніших у світі мікроорганізмів. Вона повсюдно поширена в прісних водоймах, грунті і зволожує поверхнях. Як правило, саме розмноженням цієї водорості обумовлюється «цвітіння» водойм влітку і поява зеленого осаду на стінках судин з водою. Вона запросто може прижитися в організмі тварин, і в невеликих кількостях зустрічається навіть в кишечнику людини. При цьому хлорелла не є паразитом, швидше за її співіснування з організмом носить симбіотичний характер. В організмі водорість може не тільки виділяти деякі корисні речовини, але і служити джерелом додаткового харчування.


Чим корисна хлорелла?

Відмінне джерело поживних речовин
Хлорела має високу біологічну цінність. Якість і зміст протеїну в хлорела, сопаставімо з м'ясом, а в порівнянні з іншими рослинними продуктами хлорелла безспірне фаворит. Наприклад, пшениця містить трохи більше 10% білка, хлорелла більше 50% і якість амінокислотного складу значно вище, включаючи всі 9 незамінних амінокислот.

Багата хлорелла і на вміст хлорофілу, речовини, склад якого неймовірно схожий з гемоглобіном людини, що робить цей продукт незамінним перенесення кисню в організмі людини.

В цілому, хлорела містить п'ятнадцять вітамінів, серед яких магній, цинк, кальцій, залізо і калій, вітаміни групи В і вітамін С

 

Підвищує імунітет

Неможливо переоцінити позитивний вплив хлорели на імунітет. В результаті прийому мікроорганізму нормалізуються показники більшості ланок імунітету. Так, за результатами досліджень, проведених в 2003 - 2006 роках, було встановлено стимулюючий вплив на фагоцитоз, відзначалася нормалізація гуморального і клітинного імунітету. У всіх випробовуваних оптимизировались біохімічні показники крові. Такий ефект пояснюється як змістом в хлорела великої кількості хлорофілу, так і високим рівнем різних вітамінів і мікроелементів.

Інша невелике дослідження, проведене в Японії, показало, що в організмі випробовуваних, які беруть хлорелу, вироблялося більше антитіл в порівнянні з тими, хто приймав плацебо. Антитіла допомагають організму боротися з інфекціямі.

 

Зв'язує і виводить шлаки і токсини

Доведено її детоксикаційну дію на організм, яке починається ще в травному тракті. Так, водорість пов'язує солі важких металів, продукти обміну і життєдіяльності інших мікроорганізмів, і в подальшому виводить їх з організму. В результаті досліджень, проведених в Японії, була доведена здатність хлорели рятувати нас від свинцю, кадмію, миш'яку і радіонуклідів. Відзначено її властивість нейтралізовувати або значно зменшувати негативний вплив на організм алкоголю, тютюну, лікарських препаратів і консервантів.

Здатність хлорели покращувати роботу печінки і нирок буде особливо корисною для тих, хто дотримується низкоуглеводной і високобілковою дієт, а також для осіб, які страждають захворюваннями цих органів. Компоненти клітинної стінки водорості здатні буквально за кілька днів нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, відновити кількість нормальної мікрофлори і поліпшити травлення.

 

Підвищує працездатність

Для людей, які ведуть активний спосіб життя, виявиться вельми корисним властивість хлорели підвищувати загальну енергетику організму. Нагодована цілющою силою кисню і енергією сонця у вигляді великої кількості хлорофілу, водорість щедро ділиться енергією з людиною. Більшість людей, які вживають цей чудовий продукт, відзначають підвищення працездатності і зниження стомлюваності. Вчені стверджують, що постійний прийом хлорели здатний запобігти розвитку більшості інфекційних, вірусних і грибкових захворювань.
 

Діє як антиоксидант

До складу хлорели входить багато компонентів, що вважаються антиоксидантами - це бета-каротин, вітамін С, хлорофіл, лікопен і лютеїн. Ці антиоксиданти дозволяють боротися з багатьма заболеваніямі2.

Дослідження, проведене іранськими вченими в 2013 році показало, що прийом хлорели сприяє зниженню оксидативного стресу і послаблює перекисне окислення ліпідів у хронічних курців. Дослідники вважають, що прийом водорості може запобігти виникненню хвороб, пов'язані з куреніем3.

 

Благотворно впливає на обмін речовин

В результаті досліджень, проведених у 2008 році в Японії і Тайвані, було доведено благотворний вплив хлорели на обмін речовин. Було зроблено висновок про те, що прийом водорості у вигляді добавки активує процес ліполізу в організмі, що дозволяє більш активно позбавлятися від зайвих жирових отложеній.

Продукт діє на всі ланки розвитку метаболічного синдрому, який став бичем сучасного людства.

 

Дозволяє контролювати артеріальний тиск

Якщо існує ризик розвитку цукрового діабету, гіпертонічної хвороби, атеросклерозу судин, і при цьому спостерігається надлишкова маса тіла, бажано, щоб хлорелла була присутня в раціоні. В результаті клінічних досліджень, проведених японськими вченими в 2009 році, було виявлено, що у пацієнтів з гіпертонічною хворобою, в результаті прийому чотирьох грамів хлорели щодня, протягом дванадцяти тижнів, спостерігалася нормалізація артеріального тиску, в порівнянні з тими, хто приймав плацебо5.

За рахунок здатності водорості нормалізувати рівні ліпопротеїдів високої щільності і загальний рівень холестерину в крові, знижується ризик розвитку інфарктів і інсультів.

 

Бере участь в процесах регенерації організму

Виявлений в хлорела фактор росту (CGF), бере активну участь в процесах регенерації організму. Відновлення особливо активно стимулюється в нервовій тканині. Виражений позитивний ефект отримано при призначенні продукту при хворобі Альцгеймера, розсіяному склерозі, невралгіях різного генезу, судомах, функціональних розладах нервової системи. Прийом цієї водорості рекомендується і після інсульту. Ефективна хлорелла і при недостатньому фізичному розвитку у дітей, при травмах і переломах. Завдяки своїм вираженим антиоксидантним властивостям, продукт застосовується в антивікової терапії. Широке застосування препарати хлорели знаходять і в лікуванні та реабілітації онкологічних хворих.
 

Як приймати хлорелу?

Особливість продукту така, що його практично неможливо передозувати. Однак, з огляду на його не найнижчу вартість, доводиться підбирати оптимальну кількість і час прийому. Згідно радам лікарів, найкраще починати приймати препарат невеликими порціями, по 3-4 грами, розчиняючи його в 100-200 мл води, бажано до їди. У міру звикання організму, можна збільшити дозу до 10-12 грамів, розділяючи її на кілька прийомів. Необхідно враховувати, що може спостерігатися досить виражена реакція організму на нормалізацію імунітету і детоксикацію. Вона може супроводжуватися невеликим підвищенням температури, загостренням хронічних захворювань, помірної слабкістю. При продовженні прийому і корекції дозування ці симптоми поступово зникають.
 

Висновок

Хлорела дуже живильна і є джерелом великої кількості вітамінів і мінералів. Згідно з результатами досліджень, вона може виводити шлаки з організму і сприяти нормалізації в крові цукру і холестерину, що найбільш актуально для сучасної людини. В даний час немає даних про можливий шкідливий вплив цієї водорості, вона безсумнівно принесе користь вашому здоров'ю.

Випробуйте на собі всі корисні властивості хлорели і будьте здорові!
0 грн.