График работыПн-Пт: с 11:00 до 18:00
График работыCб-Вс: Выходной
Оперативная доставка
Актуальное наличие товара

(068) 49-77-555

(066) 45-03-339

(063) 04-22-631

(068) 49-77-555

​Хлорела: користь для здоров'я

21 сентября 2019 г. 0:28
Незважаючи на те, що при згадці терміна «водорість» в голові може виникнути образ слизу, що росте в стоячій воді, насправді ця рослина споживається багатьма людьми по всьому світу. Дві найбільш поширені форми водоростей, хлорелла і спіруліна, широко доступні у вигляді капсул і порошків і мають безліч корисних властивостей для здоров'я.


Хлорела

Хлорелла- це одноклітинна зелена водорість, яка багата такими вітамінами, мінералами та поживними речовинами:

магній
цинк
мідь
калій
кальцій
вітамін B1
вітамін B12
вітамін C
Фолієва кислота
Омега-3 жирні кислоти


Антиоксидантний ефект хлорели

Окислення - це процес старіння і розвитку хронічних захворювань. Деякі моделі поведінки, такі як вживання тютюну і алкоголю, викликають надмірне окислення і прискорюють процес старіння. Теоретично уповільнення цього процесу має безліч корисних властивостей для здоров'я.

Здоровий раціон харчування важливий для забезпечення організму ресурсами, необхідними для захисту від окислення. Хлорела також грає певну роль в цьому процесі. У дослідженні, проведеному виданням Nutrition в 2010 році, був зроблений висновок про те, що «... результати підтверджують антиоксидантну роль хлорели і вказують на те, що хлорела є важливою натуральної добавкою, яка повинна бути включена в повсякденний раціон в якості ключового компонента здорового харчування» . Дослідження 1995 року також ще продемонструвало антиоксидантний статус хлорели.


Хлорела і артеріальний тиск

Високий артеріальний тиск є провідним фактором ризику виникнення серцевих нападів, захворювань нирок і інсультів. Важливу роль в контролі артеріального тиску грають раціон харчування і фізична активність, проте багато людей також логічно покладаються на ліки, що відпускаються за рецептом.

Однак деякі вважають за краще більш природні підходи, а хлорелла є добавкою, яка може бути корисною в цьому питанні. Дослідження 2006 року з використанням щурів показало, що хлорелла сприяє зниженню артеріального тиску. Це властивість хлорели відомо з 1978 року, коли аналогічні дослідження показали її роль в зниженні артеріального тиску. Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Clinical Nutrition в 2018 році, показало, що додавання хлорели може допомогти знизити артеріальний тиск у випробовуваних. Особи з високим артеріальним тиском повинні тісно співпрацювати зі своїм лікарем, перш ніж вносити будь-які коригування в прийняті ними ліки.


Хлорела і холестерин

Високий рівень холестерину вважається фактором ризику виникнення серцевих нападів. Для тих, хто намагається знизити цей ризик, дуже важливо досягти оптимального рівня холестерину, і з цим пов'язано часте призначення рецептурних препаратів для зниження рівня холестерину.

На думку деяких джерел, на додаток до таких добавок, як червоний дріжджовий рис, хлорелла також сприяє зниженню рівня холестерину. Хлорела, згідно з дослідженням 2017 року, опублікованому в журналі Nutrition Journal, допомагає підтримувати здоровий рівень холестерину. Крім того, дослідження, опубліковане в журналі Clinical Nutrition в 2018 році, показало, що додавання хлорели може допомогти знизити рівень не тільки загального холестерину, але і тригліцеридів.


Хлорела і рівень цукру в крові

У міру того, як підвищується середня вага населення світу, все більшого поширення набувають предиабет і діабет. Підвищений рівень цукру в крові збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, інсульту і деменції. Важливе значення має зниження споживання як цукру, так і простих вуглеводів, тому слід ретельно стежити за раціоном харчування. У попередній статті я коментував природні підходи до лікування діабету. І хоча я не згадував хлорелу, дослідження 2015 року показало, що ця добавка сприяє зниженню рівня глюкози у випробовуваних.


Хлорела і виведення токсинів з організму

Для запобігання накопичення токсичних речовин важливо уникати вживання забрудненої їжі та води. Крім того, дуже важлива також здатність нашого організму виводити токсини. Згідно з дослідженням в області лікарської і хімічної токсичності, теза про те, що хлорелламожет бути корисна для виведення токсинів, вивчається з 1984 року. Можуть також бути корисні такі добавки, як N-ацетил-цистеїн (NAC).
0 грн.