График работыПн-Пт: с 11:00 до 18:00
График работыCб-Вс: Выходной
Оперативная доставка
Актуальное наличие товара

(068) 49-77-555

(066) 45-03-339

(063) 04-22-631

(068) 49-77-555

Колаген корисний для шкіри та суглобів

29 июля 2017 г. 0:06

Зараз ми все частіше чуємо про коллагене, особливо з реклами косметичних засобів. Але поки що більшість з нас так і не розібралися що це таке, для чого він нам необхідний, як його використовувати і головне - навіщо?
Дещо з теорії: колаген є твердий, нерозчинний і волокнистий білок, він становить одну третину білка в організмі людини. Колаген працює в нашому організмі як підтримуючий і з'єднувальний компонент тканин. Саме він надає нашій шкірі силу і еластичність, як сказано в книзі  Даніела Сістер "Твій гормональний лiкарь" - "70% вашої шкіри - колаген".
 
Погана новина для нас полягає в тому, що наші ресурси колагену виснажуються з кожним роком, що призводить до зменшення еластичності шкіри і появи зморшок.
Давайте вирішимо для чого нам потрібен колаген, наприклад, останні 15 років в прогресивної Європі неймовірний "бум" на колаген, європейці його використовують в усіх видах - наносять на шкіру, додають в продукти харчування (і навіть в кава), приймають ванни з колагеном і , звичайно, приймають як окрему добавку у вигляді порошку або таблеток.

Для більшої впевненості, подивимося на результати досліджень COSderma Laboratory, Bordeaux, France і Rousselot BVBA, Gent, Belgium, вони показують що, прийом колагену протягом 8 тижнів підвищує зволоження і щільність шкіри в 1,5 рази. Цей ефект тривав протягом 12 тижнів після припинення прийому. Було відзначено, що в групі людей які брали участь в дослідженнях Northeast Surgical Associates of Ohio Ltd., Independence, OH, USA рандомно знаходилися люди з довгостроковими виразками і за результатами досліджень виявлено значну позитивну зміну в стані ран.

Про головне - який колаген потрібен нам для видимих і відчутних результатів.

Основна класифікація ділить колаген на дві основні категорії: Колаген 1 і 3 типу - рекомендуємо приймати з додаванням соку або вітаміну С вранці.
ЩО ВІН РОБИТЬ? Колаген мінімізує дрібні і глибокі зморшки. Підвищує еластичність і пружність шкіри. Ущільнює і зупиняє випадання волосся. Покращує циркуляцію Виробляє гліцин, який сприяє спалюванню жиру під час сну. Відмінні варіанти колагену 1 і 3 типу є у брендів Neocell, Doctor Best, Jarrow Formulas і Country life. Колаген 2 типу для підвищення ефективності рекомендуємо приймати перед сном натщесерце. Він становить 50-60% білка в хрящі і 85-90% колагену в суглобовому хрящі.

Колаген допомагає підтримувати суглоби, здоров'я спини і щелепи. Включає в себе гіалуронову кислоту, хондроїтин та глюкозамін. Колаген другого типу рекомендуємо брендів Solgar, Reserveage Nutrition, Youtheory і Now Foods.
На ринку великий асортимент добавок колагену, наприклад, з додаванням різних приємних смаків, а також з необхідним для помітного результату вітаміном С. Для різних переваг і зручностей доступний колаген в рідкому вигляді, у формі таблеток, гелевих капсул або порошку.
0 грн.