(068) 49-77-555
(066) 45-03-339

Коллаген для суставов Collagen Extreme - Paradise Herbs 60 капсул

Коллаген для суставов Collagen Extreme - Paradise Herbs 60 капсул
Артикул: PAR-77864
Производитель: Paradise Herbs
В наличии
Рейтинг: 5 (Отзывы: 1)
Купить в 1 клик

Коллаген Экстрим с BioCell Коллагеном, 60 капсул


Продукт Paradise завоевал 9 лучших премий среди добавок для здоровья и молодости. Paradise Herbs, Collagen Extreme with BioCell Collagen - это великолепно сбалансированая формула для здоровья кожи и суставов.

В состав входит, гидролизованный коллаген типа II, гиалуроновая кислота, хондроитин, OptiMSM, органический экстракт фруктов Amla (Nature's C). 
Пищевая ценность
Размер порции: 2 капсулы
Порций в упаковке: 30
  Количество на порцию % Суточная потребность**
Biocell Collagen  1000 мг **
Гидролизованный коллаген типа II 600 мг **
Сульфат хондроитина 200 мг **
Гиалуроновая кислота 100 мг **
OptiMSM 400 мг **
Органический экстракт фруктов Amla (Nature's C) 
(Естественно содержащее 5% питательного вещества Vit C)
100 мг **
**Суточная доза не определена.
Отзывы о товаре (1)
Анастасія 11 марта 2018 г. 15:18
Брав чоловік у зв'язку з болем в коліні при навантаженнях. Після місяця прийому коліно не турбує навіть при велопоездкі. BioCell Collagen є запатентованим гідролізованим екстрактом хряща грудної клітини курки, який містить колаген типу II, хондроитинсульфат і гіалуронову кислоту. Пройшов численні клінічні випробування на безпеку, біодоступність і ефективність дії при проблемах з суглобами. Також є дані про позитивний вплив на шкіру.Має хорошу біодоступністю за рахунок низької молекулярної маси 1.5-2.5 кДа. У інших гідролізовані колагену не менше 3.5кДа, у не гідролізовані 200-300 кДа (чим менше розмір, тим краще біодоступність). Відповідно, добова доза потрібно менше - 2г для суглобів і 1г для шкіри. Ефективність досягається за рахунок синергетичного дії гидролизованного колагену II типу, гіалуронової кислоти і хондроітінсульфата, які необхідні для здорової структури і функції сполучних тканин, таких як суглоби і дерма шкіри. *** суглоби: Зменшується дискомфорт в суглобах. Колаген II типу стимулює хрящові хондроцити до синтезу нового колагену II типу, що важливо для регенерації деградованого хряща. При употреблении BioCell Collagen значительно увеличивается уровень гиалуроновой кислоты (ключевая структурная молекула для формирования здорового хряща + основной компонент синовиальной жидкости).
Добавить отзыв
Оцените товар:
Добавить отзыв
0 грн.