График работыПн-Пт: с 11:00 до 18:00
График работыCб-Вс: Выходной
Оперативная доставка
Актуальное наличие товара

(068) 49-77-555

(066) 45-03-339

(063) 04-22-631

(068) 49-77-555

Що таке хлорофіл і його користь для здоров'я

17 декабря 2019 г. 23:30
Зелень і зелені овочі та фрукти - джерело вітамінів, мінералів, рослинних ферментів, антиоксидантів і ефірних масел.

Багато в них і хлорофілу - пігменту, що додає рослинам зелений колір.

З курсу шкільної біології ми пам'ятаємо тільки, що хлорофіл якось пов'язаний з фотосинтезом. Але якби вчитель згадав, що пігмент впливає не тільки на колір листя, але і на організм людини, ми б слухали його уважніше.

Хімічна формула хлорофілу практично ідентична формулі гемоглобіну, речовини, фарбувального кров в червоний колір. Відмінність лише в тому, що в центрі молекули гемоглобіну розташовані атоми заліза, а в центрі хлорофілу - атоми магнію.

Користь хлорофілу схожа на ефект від оздоровчого переливання крові - він насичує кров киснем і покращує азотистий обмін (виведення токсинів з організму).

Найбільше його в люцерні, салаті, шпинаті і іншої зелені, селері, капусті, морських водоростях (спіруліни і хлорела) і паростках пшениці. 
Але найбільш раціонально, з максимальною віддачею, буде включення натуральних в раціон добавок на основі чистого хлорофілу

Розповідаємо, як прийом хлорофілу поліпшить ваше здоров'я.


Ви понизите кислотність крові.

Практично всі, що нас оточує, підвищує кислотність крові: неякісне харчування, алкоголь, хронічні запалення, стреси і спорт, що особливо прикро (під час фізичної активності в м'язах утворюється молочна кислота).

У кислотному середовищі розвиваються бактерії, грибки і навіть ракові клітини, тому кров необхідно ощелачивать - включати в раціон ощелачивающие продукти. З цим завданням справляється хлорофіл - він знижує кислотність організму і насичує клітини киснем.


У вас покращиться шкіра.

У кислотному середовищі зменшується вироблення колагену, білка, що робить шкіру еластичною, тому один з видимих ​​результатів споживання хлорофілу - сяюча пружна шкіра.


Ви будете менше нервувати і міцніше спати.

Почуття тривоги і дратівливість, втома і зниження працездатності, порушення сну - все це ознаки недоліки магнію.

З початку ХХ століття споживання магнію впало в два рази - по-перше, ми стали їсти менше рослинних продуктів, по-друге, кількість магнію в продуктах зменшилася через особливості промислового виробництва.

При цьому потреба в магнії виросла в десятки разів через постійно зростаючого рівня стресу. По краях молекули хлорофілу розташовані атоми магнію, тому споживання хлорофілу нормалізує кількість магнію в крові.


Ви зміцните імунітет і сповільніть старіння.

Хлорофіл - сильний антиоксидант. Антиоксиданти виводять з організму токсини і вільні радикали, які прискорюють старіння, знижують імунітет, викликають запальні процеси і навіть мутацію клітин ДНК, що може привести до канцерогенних захворювань.

Хлорофіл - одне з небагатьох з'єднань, яке зв'язує і виводить з організму важкі метали (вони потрапляють в організм з продуктами, водою, повітрям і побутовою хімією).

Кількість вільних радикалів у жителів великих міст постійно зростає - через хронічні стреси, забрудненої атмосфери і неякісних продуктів. Прикро, що ці сполуки утворюються в організмі і під час занять спортом (через підвищений споживання кисню).


У вас підвищиться гемоглобін і покращиться робота серця.

Зниження гемоглобіну - це не хвороба, а стан, який найчастіше викликано неповноцінним харчуванням.

Основна функція гемоглобіну - перенос кисню до тканин. Коли гемоглобін знижений, ви можете відчувати головні болі і запаморочення, слабкість і підвищену стомлюваність.

Хлорофіл ефективно піднімає рівень гемоглобіну в крові, а також очищає судини, робить кров більш текучої і нормалізує тиск. Результат ви побачите вже через кілька тижнів після того, як додасте в раціон джерела хлорофілу.

Ви станете відчувати себе більш бадьорими і сконцентрованими, шкіра очиститься і сяятиме, знизиться пітливість і зникнуть неприємні запахи.


Раціон, насичений хлорофілом, оздоровлює на 100%

- Виводить токсини
- Очищає організм на клітинному рівні
- Наповнює клітини тіла киснем, сприяє омолодженню
- Покращує мікрофлору і пригнічує ріст шкідливих бактерій ...
0 грн.