График работыПн-Пт: с 11:00 до 18:00
График работыCб-Вс: Выходной
Оперативная доставка
Актуальное наличие товара

(068) 49-77-555

(066) 45-03-339

(063) 04-22-631

(068) 49-77-555

Що таке спіруліна і в чому її користь?

28 ноября 2019 г. 19:09
Про цю легендарну добавку, що отримується з водоростей, написано чимало цікавих і корисних статей. Розкриємо докладно, що ж такого цікавого приховує в собі спіруліна. Вона відноситься до роду ціанобактерій, синьо-зелених водоростей, які здавна вважаються цінним продуктом для нашого здоров'я. 

Спіруліна, без перебільшення, джерело корисних елементів, таких як вітаміни групи В. У їх числі дуже важливий для нашого організму В12. Це речовина, яка також називається кобаламін, складається з кобальту і з'єднань ціаногрупи, необхідних для формування еритроцитів, нервових волокон. Також вітамін В12 бере участь в обмінних процесах, транспортуванні жирів і вуглеводів. Крім основної, кровотворної, функції, кобаламин нормалізує обмін ліпідів печінки, покращує роботу нервової системи, зменшує рівень холестерину. Ця речовина необхідно для синтезу молекул ДНК, важливих амінокислот. 

Вітамін В12 важливий для процесів клітинного ділення, зокрема, клітин крові, шкіри та імунної системи. Брак цього вітаміну призводить до руйнування нервів. Визначити брак цього з'єднання можна за такими симптомами: поганий настрій, млявість, занепад сил, бліда шкіра з жовтуватим відтінком, болю в спині, поганий апетит, оніміння в м'язах. Відповідаючи на питання «Чому цікава спіруліна», відзначимо, що в одній столовій ложці цієї добавки міститься 300% від норми В12.

Крім вітаміну В12, в спіруліни дуже багато вітамінів В6 і В2, які у великій кількості містяться в продуктах тваринного походження. Тому спіруліна вкрай важлива добавка в раціоні вегетаріанців. Регулярний прийом спіруліни допомагає налагодити роботу всіх систем організму, без винятку, але особливо благотворно вона впливає на обмінні процеси, травну систему, а також на здоров'я серця і судин.

Крім вітамінів групи B, спіруліна багата вітамінами РР, фолацином, вітаміном Е. Синьо-зелені водорості насичені цінними мікроелементами, такими як йод, цинк, магній, селен, калій, кальцій, хром. Якщо вас цікавить, для чого хороша спіруліна, її вкрай рекомендують приймати при анемії, оскільки в ній дуже багато заліза.

У порошку спіруліни немає тільки вітаміну С, інші вітаміни і мікроелементи представлені в ній в надлишку. Вітаміну B1 в ній в 100 разів більше, ніж в яловичині, а бета-каротину в 25 разів більше, ніж у моркві.

Унікальності цієї водорості надає вміст білка - тут його в 2 рази більше, ніж в м'ясі, в 3 рази більше, в порівнянні з бобовими. Саме це властивість робить спіруліну дуже цінною для вегетаріанців, спортсменів, яким необхідне додаткове джерело білка

Вивчаючи глибше питання, що містить спіруліна, важливо згадати про унікальний речовині. Це єдине відоме протипухлинну з'єднання під назвою фикоцианин. Щоденний прийом спіруліни пригнічує ріст злоякісних ракових пухлин, не дає розповсюджуватися метастази. Дуже корисний прийом спіруліни після радіотерапії та хіміотерапії.

 

Що таке спіруліна - загальні властивості

Унікальний склад синьо-зеленої водорості нормалізує всі фізіологічні процеси і функції в організмі. Відповідаючи на питання «Порошок спіруліни що це?», Можна з упевненістю стверджувати, що він є потужною профілактикою багатьох хвороб. Людям з ослабленим імунітетом, після тривалої хвороби, порошок спіруліни буде дуже цінною і незамінною добавкою до раціону. Витяжка з водорості прискорює процес регенерації, підсилює захисні сили організму, скорочує ризик виникнення ускладнень після операції. Саме тому дуже корисний прийом спіруліни після операцій різної складності, адже вона швидко загоює рани, скорочує вірогідність їх інфікування.

Спіруліна є важливим компонентом в детокс дієті, адже вона покращує роботу печінки, покращує бар'єрні механізми, посилює очисні функції організму.

Щоб повністю відповісти на питання, спіруліна - що це, зазначимо, що вона швидко відновлює мікрофлору і функції кишечника. Її прийом виправданий після лікування антибіотиками, для налагодження травної функції.

Величезна кількість цінних вітамінів и мікроелементів робить спіруліну прекрасним засобом для продовження краси и молодості. Крім прийому всередину, спіруліна відмінно підходить в якості масок для поліпшення стану шкіри.

Дуже корисні препарати з спіруліни при хворобі серця, підвіщеному тиску. Незамінна ця цінна добавка в комплексному лікуванні міопії, важкіх ступенів, її прогресування, других хвороб очей, а такоже для підвищення гостроти зору.

Корисно знати, спіруліна використовується в косметології - маски з цього цінного порошку насичують шкіру корисними вітамінами. Вже після декількох процедур, шкіра стає більш еластичною, пружною, сяючою, розгладжуються навіть глибокі зморшки.

Коли ви знаєте, чим корисна і цінна спіруліна, що це таке, можете сміливо замовляти добавки з цієї водорості.

 

Спіруліна чим корисна вагітним, дітям, людям після хвороби

Багатий склад спіруліни робить її особливо цінною добавкою до раціону вагітних і жінок, які планують вагітність. Вживання водорості допомагає заповнити дефіцит всіх необхідних вітамінів і мікроелементів, забезпечує правильний перебіг вагітності. Завдяки високій концентрації заліза, спіруліна допомагає скоротити ризик виникнення анемії, а значить, запобігти можливим патології плода. Велика кількість кальцію і білка допомагає правильно сформувати кісткову структуру, м'язову масу, плаценту.

Також спіруліну рекомендують до прийому дітям, адже зростаючий організм дуже потребує збільшених дозах білка, вітаміни і мікроелементи. Спіруліна активує імунну систему, допомагаючи незміцнілий організм протистояти вірусам, збудників хвороб. Хороша засвоюваність заліза допомагає уникнути розвитку анемії. Комплекс жирних кислот забезпечує повноцінну роботу мозку. Діти особливо часто скаржаться на болі в животі, оскільки травна система особливо чутлива до несприятливих факторів. Спіруліна нормалізує роботу кишечника, завдяки м'якому відновленню мікрофлори.

Часто синьо-зелені водорості рекомендуються при діабеті другого типу. Дослідження показують: вже через шість тижнів після початку прийому спіруліни зменшується кількість цукру в крові.

Добавка корисна при артритах, захворюваннях суглобів, для захисту від інфекцій. За рахунок зміцнення захисних сил, спіруліна поліпшує стан організму при грипі, гострих вірусних інфекціях. Доцільний прийом добавки і при підвищеному артеріальному тиску. Також доведено позитивний вплив синьо-зелених водоростей при інтоксикації алкоголем: прийом таблеток знімає прояви абстинентного синдрому.

 

Особливості застосування cпіруліни

Спіруліна, найчастіше, випускається у формі таблеток - вони легко розчиняються, тому їх легко пити, швидко засвоюються. В якості профілактики добавку можна приймати перед їжею, в кількості 1 грама. Для лікування дозу збільшують в 2 рази. Кількість таблеток для лікування при важких станах затверджується у лікуючого лікаря.

Як і всі натуральні добавки, спіруліна діє м'яко, не відразу, а поступово, проявляючи накопичувальний ефект. Регулярний прийом цієї корисної зеленої водорості допомагає поліпшити загальний стан організму при складних станах, підвищити м'язову силу і витривалість, знизити холестерин, підвищити стійкість до хвороб.

Єдине протипоказання до прийому спіруліни - підвищена чутливість або алергія на йод, оскільки ця водорість відрізняється його високою концентрацією. Крім того, якщо ви приймаєте будь-які ліки, добавки, проконсультуйтеся з лікарем.

 
0 грн.