График работыПн-Пт: с 11:00 до 18:00
График работыCб-Вс: Выходной
Оперативная доставка
Актуальное наличие товара

(068) 49-77-555

(066) 45-03-339

(063) 04-22-631

(068) 49-77-555

Вітамін В-17 користь для здоров'я. Відповіді на запитання.

12 октября 2018 г. 1:33
Багатьох дуже зацікавив такий вітамін, як В17, тому ми вирішили звернутися до дієтолога Олени, щоб дізнатися, що він являє собою і чому вважається засобом проти раку.

Питання: Олена, люди трохи знають про такий вітаміні, як В17. Можете детальніше розповісти про нього?
Відповідь: Звичайно. Вітамін В17 ще називають Амігдалин, так як він проводиться з кісточок абрикоса. Дана добавка - це унікальний дієтичний продукт харчування, який складається з двох молекул глюкози: молекули синильної кислоти і молекули анальгетика. Варто сказати, що вітамін В17 можна знайти не тільки в кісточках ягід або фруктів, він також знаходиться в насінні малини і полуниці, гречаної крупи і проростках пшениці.

Питання: Правда, що він допомагає боротися з раковими клітинами? І якщо це так, то яким чином?
Відповідь: Так, це дійсно так. Завдяки своїми лікувальними властивостями, Амігдалин допомагає людям боротися з пухлиною. Тому його ще називають протипухлинний вітамін. Згідно з результатами лабораторних досліджень вчені були переконані в тому, що В17 здатний збагачувати киснем пошкоджені пухлиною ділянки і тим самим підвищувати ефективність їх зникнення. Але отримавши і інші результати досліджень, вони побачили різний вплив на ракові пухлини.Кому-то амигдалин допоміг впорається з таким серйозним недугою, а деяким він навпаки, ще більше погіршив ситуацію. Тому сказати, що амигдалин на 100% знищує клітини, не можна.

Питання: Чи можна вживати В-17 в профілактичних цілях? І які хвороби він допомагає лікувати, крім як рак?
Відповідь: Амігдалин рекомендують вживати звичайно ж і в профілактичних цілях, а саме тим, хто страждає серцево-судинними захворюваннями. Вітамін В17 сприяє поліпшенню обміну речовин і зміцнює імунітет. Тому як, продукт складається з декількох натуральних і корисних інгредієнтів: магнію, мікрокристалічна целюлоза і екстракту ядра абрикоси. Рекомендується приймати по 1 таблетці перед їжею, але не більше 6 разів за день.

Питання: Чула, що в медицині використовують назву вітаміну В17 - Лаетрiл. Це одне і теж чи все-таки різні продукти?
Відповідь: Варто все-таки розділити ці дві назви. Лаетрiл - це частково синтетичне освіту амигдалина, тобто продукт з фармацевтики, а амигдалин - це безпосередньо чисті ядра здобуті з кісточок абрикоса.
Сьогодні з доктором Оленою ми дізналися пізнавальну інформацію про, такому важливому для нашого здоров'я, вітаміні В17. Інтерв'ю було цікавим і загальнокорисним для наших клієнтів і читачів.

Ви можете купити оригінальний вітамін В-17 а також чисті кісточки гіркого абрикоса. Для замовлення перейдіть за цим посиланням.
0 грн.