🔥 Актуальну наявність та вартість уточнюйте через Вайбер (068)4977555
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 11:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Альфа-ліпоєва кислота

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Альфа-ліпоєва кислота, користь для фігури, краси та довголіття

Альфа-ліпоєва кислота (АЛК) вважається однією з найкращих добавок для продовження життя. Основна її функція – боротьба з окислювальним стресом. Що таке окислювальний стрес? Якщо дуже просто - окислення та відновлення - це і є життя живого організму. Чим швидше відбуваються окислювальні процеси, тим швидше ми старіємо, починаємо хворіти і старіти. Для продовження життя необхідно постійно підтримувати баланс окислення та відновлення. Для цього найкраще підходить альфа-ліпоєва кислота: користь для довголіття альфа-ліпоєвої кислоти настільки значна, що з середини минулого століття вона визнана офіційною медициною.


Вироблення альфа-ліпоєвої кислоти в організмі людини виробляється багатьма системами, але з віком та за наявності хронічних захворювань її вироблення різко зменшується. Основним призначенням АЛК є застосування як антиоксиданту для захисту клітин від окислювального стресу.


Унікальність альфа-ліпоєвої кислоти

Ця жирна кислота водорозчинна, а отже легше долає клітинні бар'єри та впливає практично на всі системи організму. Вона працює відразу у двох середовищах – жировій та водній.
Працює на підтримку інших антиоксидантів. Альфа-ліпоєва кислота працює в синергії (спільно) з вітамінами C та E.
Допомагає перетворювати їжу на енергію. Альфа - ліпоєва кислота міститься в кожній нашій клітині, перетворюючись на дигідроліпінову кислоту. При активних тренуваннях АЛК сприяє кращому згорянню жиру.


Знижує окислювальний стрес, нейтралізуючи вільні радикали.
Регулює рівень цукру на крові.
Підтримує метаболізм мітохондрій.

 

АЛК уповільнює старіння шкіри. Вона перешкоджає глікозилюванню колагену. Звучить незрозуміло, а насправді при надмірному споживанні вуглеводів молекули цукрів «прилипають» до молекул Альфа-ліпоєва кислота: користь для довголіття колагену. Колаген перестає виконувати свої функції, шкіра втрачає еластичність. АЛК входить до складу багатьох антивікових кремів від зморшок. Вона незамінна підтримки молодості шкіри.

При прийомі АЛК організм починає посилено використовувати вітаміни групи B. Саме тому доцільно приймати АЛК із біотином.


Користь альфа-ліпоєвої кислоти

Липоєва кислота міститься у кожній живій клітині. Вона є потужним антиоксидантом, бере участь у процесах обміну, зберігає в організмі інші антиоксиданти та посилює їхню ефективність. При нормальному вмісті цієї речовини в організмі кожна клітина отримує достатню кількість живлення та енергії.

Вітамін N (ліпоєва кислота) знищує вільні радикали, що руйнують клітини, внаслідок чого вони починають старіти. Він виводить із організму солі важких металів, підтримує функціонування печінки (навіть за її захворюваннях), сприяє відновленню нервової системи та імунітету.


У комплексі з іншими корисними речовинами вітамін N покращує пам'ять і збільшує концентрацію уваги. Він відновлює структуру мозкових та нервових тканин. Було виявлено, що під впливом цього вітаміну значно покращуються зорові функції. Вміст ліпоєвої кислоти дуже важливий для нормальної роботи щитовидної залози. Ця речовина здатна зняти хронічну втому та підвищити активність.

 

Альфа-ліпоєва кислота дуже корисна для схуднення. Вона впливає на ділянки мозку, які відповідають за апетит, унаслідок чого зменшується голод. Також вона знижує схильність печінки до накопичення жиру та покращує засвоєння глюкози. Таким чином, її рівень у крові зменшується. Ліпоєва кислота стимулює витрату енергії, що також важливо для схуднення.

 

Ліпоєва кислота добре проявила себе у бодібілдингу. Великі навантаження мають на увазі чималі потреби в поживних речовинах, а альфа-ліпоєва кислота забезпечує організм енергією і відновлює запаси глютатіону, який швидко витрачається під час тренувань. Спортсменам рекомендується приймати цю речовину у вільному вигляді.


Хелатування важких металів. Добавка з альфа-ліпоєвою кислотою сприяє виведенню важких металів із організму. Нагромадження важких металів (переважно свинцю, ртуті, кадмію та свинцю) блокує природні функції систем та органів в організмі. Це також може порушити вашу природну здатність виводити токсини. Видалення важких металів показане як ефективний елемент профілактики нейродегенеративних та серцево-судинних захворювань.


Альфа-ліпоєва кислота - чому її необхідно приймати кожному

Альфа-ліпоєва кислота присутня в броколі, шпинаті, пивних дріжджах, у всіх субпродуктах – печінці, нирках та серці, у брюссельській капусті, гороху та помідорах.

Однак отримати достатню для забезпечення антиоксидантного захисту кількість АЛК з продуктів харчування неможливо. Альфа-ліпоєва кислота знаходиться у зв'язці з лізином і не може вільно циркулювати. Ферменти в нашій травній системі не можуть відокремити альфа-ліпоєву кислоту від лізину, і тому АЛК не є біодоступною з джерел їжі.

З цієї причини необхідний регулярний прийом АЛК для отримання цієї поживної речовини якоюсь значною мірою. Насправді людині потрібні дози альфа-ліпоєвої кислоти, що в тисячу разів перевищують ті, які вона може отримати з їжею.


Як купити Альфа-ліпоєву кислоту в Україні за низькою ціною?

Залишіть заявку на сайті або по телефону, ми надсилаємо замовлення в найкоротші терміни

Вгору