🔥 Актуальну наявність та вартість уточнюйте через Вайбер (068)4977555
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 11:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Гіалуронова кислота

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гіалуронова кислота - опис і користь

Гіалуронова кислота виявляється не тільки в шкірі (до 50%), що відповідає за її гладкий і пружний зовнішній вигляд, але і в інших частинах тіла.
Зустрічається в очах, хрящах і суглобах. Це основний компонент синовіальної рідини і виконує функцію мастила при рухах

Гіалуронова кислота виробляється в підшкірній клітковині клітинами сполучної тканини. Це основний компонент клітин шкіри, що лежить між сполучної тканинної матрицею. Дивно, що гіалуронова кислота має здатність зв'язувати воду і, таким чином, зволожує шкіру зсередини. Завдяки такій дії гіалуронової кислоти вона зберігає нашу шкіру в гарному стані, надає їй молодий вид і свіжість.

У дітей процес вироблення гіалуронової кислоти в організмі відбувається без перешкод, що призводить до того, що у них гладка, пружна і зволожена шкіра. Проте з віком його виробництво зменшується, і зовнішнє постачання є нормальним ходом речей.

Втративши гіалуронову кислоту з віком, що неминуче, шкіра втрачає здатність зв'язувати воду. Кожна молекула гіалуронової кислоти може пов'язувати близько 250 молекул води. Коли його кількість в нашому організмі зменшується, починають з'являтися зморшки, шкіра стає сухою і слабкою.
Клінічні дослідження гіалуронової кислоти в 2004 році показали, що після одноразового прийому помітні ефекти її поглинання, після чого вона переноситься в органи і суглоби нашого організму. У цих дослідженнях брали участь групи вчених з Відділення наук про життя Американського інституту біосоціальних і медичних досліджень і Національного науково-дослідного інституту радіобіології та радіаційної гігієни, розташованого в Будапешті, а також з Національного інституту охорони здоров'я, очолюваного доктором Шаусс.

В даний час гіалуронова кислота використовується в різних видах кремів по догляду, а також у вигляді гелю, який фахівці вводять жінкам для заповнення зморшок, збільшення грудей або губ. Він також вводиться лікарями пацієнтам з проблемами суглобів. Проте, це дорогі методи, і вони тривають недовго, їх необхідно регулярно повторювати, щоб ефект зберігався. З цієї причини, найдоступнішим і перспективним способом поповнення організму, залишається прийом добавок містять гіалуронову кислоту

 

Найбільш важливими властивостями гіалуронової кислоти є:

 

Користь гіалуронової кислоти для шкіри

Гіалуронова кислота для шкіри- заповнює місця в епідермісі, зменшуючи тим самим зморшки, роблячи шкіру молодше;
- підвищує тонус шкіри, що надає ефект гладкості, еластичності і сяйва;
- тривале використання гіалуронової кислоти підтримує адекватний рівень зволоження шкіри, що запобігає зневодненню. Має унікальну здатність утримувати вологу (1000 мілілітрів води на 1 грам гіалуронової кислоти). Це також «інтелектуальний зволожувач», оскільки він може регулювати швидкість поглинання води в організмі в залежності від вологості в сезон і клімат;
- підтримує синтез (освіта) колагену, що сприяє уповільненню старіння шкіри; 

 

 

Користь гіалуронової кислоти для суглобів

Гіалуронова кислота для суглобів- забезпечує синовіальнурідину своїми характерними В'язкопружні властивостями. Завдяки цьому рідина діє як мастило, амортизує і фільтрує, контролюючи рух клітин і великих молекул в суглобі. Гіалуронова кислота утворює покриття на всій внутрішній поверхні суглоба, яке діє як липкий і еластичний екран на суглобовому хрящі, захищаючи його від механічних пошкоджень. Це покриття також захищає хрящ і мембрани. Крім того, ця кислота захищає від болю, маскуючи місцеві ноцицептори (больові рецептори). Таким чином, гіалуронова кислота відіграє важливу роль у підтримці здорового сіновіума і рухливості в суглобах;
- останавливает дегенеративные процессы в суставах, уменьшая их дегенерацию;
- также ускоряет регенерацию поврежденных тканей, поэтому особенно рекомендуется для пожилых людей, а также спортсменов;

 

 

Користь гіалуронової кислоти для очей

Гіалуронова кислота для очей- гіалуронова кислота (ГК) у великій кількості концентрується у внутрішній частині очного яблука. Склоподібне тіло всередині ока майже повністю складається з ГК і має липку гелеву структуру. Цей субстанція дествиях як амортизатор для очей і транспортує поживні речовини в очне яблуко.

 

 

 

Дія гіалуронової кислоти на м'язи

Гіалуронова кислота для м'язів

- як показали дослідження, гіалуронова кислота утворює шар між фасцією і м'язами, а також в глибокій фасції. Це вказує на те, що фасція постачає позаклітинний матрикс (в формі гіалуронової кислоти), який є мастилом, розташованої на поверхні м'язів. Це враховує повільне, нормальне скорочення м'язів. Буквально гіалуронова кислота утворює шар на м'язі, який дозволяє їй правильно ковзати під шкірою під час скорочення. Крім того, ця матриця є унікальним речовиною, яке впливає на відновлення і регенерацію м'язів.

 

 

 

Гіалуронова кислота - це речовини, що виробляються організмом. Це природні біополімери в нашому тілі. Однак після 25 років їх виробництво зменшується. Тільки 60% необхідної гіалуронової кислоти виробляються у 60-річної людини. Порушення дії цих сполук порушується, що призводить до зниження еластичності шкіри і появи зморшок.

 

Як легко купити гіалуронову кислоту в Україні

Якщо ви визначилися з вибором гіалуронової кислоти, можете вже сьогодні купити гіалуронову кислоту в капсулах або таблетках. Замовити оригінальну гіалуронову кислоту для шкіри і суглобів за найкращою ціною в Україні дуже легко. Оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам за контактним номером телефону. У нашому актуальному каталозі продукції, представлені Хіти продажу 2020 роки від кращих виробників США і Євросоюзу. Гіалуронову кислоту купити з доставкою в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів,Черкаси, Умань, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Кам'янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Кам'янець-Подільський та інші міста України

Вгору