🔥 Актуальну наявність та вартість уточнюйте через Вайбер (068)4977555
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 11:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Глюкозамін і хондроїтин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Глюкозамін та хондроїтин - добавка здоров'я суглобів. За якою ціною можна купити глюкозамін і хондроїтин в Україні?

Глюкозамін та хондроїтин є одними з найбільш науково вивчених добавок для здоров'я суглобів. Хондроітин в поєднанні з глюкозаміном вже багато років використовується в медицині для профілактики і підтримуючої терапії в лікуванні суглобів.

Глюкозамін і хондроїтин для суглобів

Доведено, що комінація цих речовин знижує втрати в хрящової тканини і пригнічує розвиток остеоартриту. Глюкозамін і хондроїтин особливо хороший для тих, хто хоче купити ефективну добавку для додаткової живильної підтримки суглобів і сполучної тканини. Перш ніж запропонувати купити глюкозамін і хондроїтин, розглянемо характер впливу кожного комонента окремо.

Глюкозамін - опис, властивості

Глюкозамін - це аміноцукор, який природним чином зустрічається в організмі людини. Однак в препаратах він має форму глюкозаміну гідрохлориду або сульфата.Глюкозамін, доступний в фармацевтичних препаратах, найчастіше зустрічається в двох формах, а саме гідрохлорид, а також сульфат глюкозаміну. Обидві форми мають подібний ефект, а саме вони беруть участь в синтезі протеогліканів, тобто речовин, які формують суглобовий хрящ. Завдяки цьому вони допомагають зміцнювати і відновлювати суглоби, уражені в результаті хвороби або травми. Незважаючи на ідентичне дію, сульфат глюкозаміну слід вважати набагато кращою формою, ніж гідрохлорид.Ця перша форма має набагато більш високу біодоступність, яка досягає 89%. Цей відсоток активної речовини потрапляє в кровотік. Це, в свою чергу, означає, що майже всі активні речовини, що містяться в препараті, використовуються організмом.

Глюкозамін користь

Численні клінічні дослідження довели, що глюкозамін є будівельним блоком з'єднань, що виявляються в суглобовому хрящі. Глюкозамін використовується клітинами хряща для створення структурних компонентів, знайдених в суглобової капсулі. Ця складна система відповідає за амортизацію суглобів і кісток. З цієї причини він благотворно впливає на стан суглобів. При великих фізичних навантаженнях і отже, при надмірному навантаженні на суглоби як це відбувається у спортсменів, при надмірній вазі, а так само у літніх людей, глюкозамін виробляється в усі меншій кількості.Це в свою чергу, означає, що суглоби не можуть працювати добре, тому зовнішні добавки стають необхідними. Завдяки глюкозамину полегшується біль в суглобах, поліпшується їх загальна працездатність і функціонування, що дозволяє підтримувати бажану рухливість навіть у літніх людей.

Глюкозамін є фізіологічно синтезованою речовиною в організмі людини, і його надходження ззовні рекомендується при болях в суглобах як при перевантаженні (у спортсменів), так і при дегенеративної етіології (найчастіше у літніх людей). Ефективність препаратів глюкозаміну пояснюється тим, що його похідні будують суглобовий хрящ як субстрат для біосинтезу протеогліканів, що містяться в основній речовині хряща.

Хондроітин сульфат - опис, властивості

Хондроітин сульфат це органічне хімічна сполука з групи глікозаміногліканів, яке є важливим компонентом хрящової тканини. Саме завдяки хондроїтином утворюються протоглікани, функція яких полягає в тому, щоб виробляти рідину (міжклітинний речовина), яка забезпечує ковзання і захищає суглоби від травм і зовнішніх впливів.

Хондроітин - користь

Хондроітин захищає і відновлює суглоби - завдяки цьому утворюється речовина, що поглинає рух, а суглоби стають еластичними. Ця речовина виробляється ендогенно, тобто всередині людського організму. Однак його кількість зменшується з віком, а в деяких випадках також недостатньо, наприклад, якщо суглоби перевантажені.

Хондроітин сульфат має протизапальну та знеболювальну дію. Він пригнічує прогресування остеоартриту і забезпечує захист суглобового хряща. Хондроітин сульфат зменшує біль і скутість, пов'язані з остеоартрозом, що було підтверджено в наукових дослідженнях. У людей, що використовують сульфат хондроїтину в якості біологічно активної добавки, спостерігалося значне поліпшення рухливості суглобів і полегшення симптомів ранкової скутості суглобів. Хондроітин сульфат також не має побічних ефектів, на відміну від протизапальних препаратів, що містять стероїди.

Спільна користь глюкозаміну і хондроїтину

Є багато спільних препаратів, доступних на ринку біодобавок. До них відносяться багатокомпонентні продукти, що містять глюкозамін і хондроїтин, гіалуронову кислоту, колаген або більшість перерахованих інгредієнтів. Давайте ще раз з'ясуємо як працює кожен з них:

Глюкозамин обладает противовоспалительными свойствами и стимулирует производство коллагена. Он также защищает ткани от фиброза, что способствует лечению остеоартрита.
Коллаген, в свою очередь, является основным строительным блоком хряща, связок и сухожилий. Он эластичен и долговечен, благодаря чему он позволяет нашим костным соединениям правильно двигаться. Исследования показывают, что он также способен облегчить боль, связанную с дегенеративным заболеванием. Коллаген лучше всего принимать с большим количеством витамина С.

Хондроітин в першу чергу відповідає за харчування суглобового хряща і еластичність тканин. Отже, він зменшує жорсткість (скутість) суглобів і має знеболюючий ефект. Цей компонент рідко зустрічається один, найчастіше він пов'язаний з глюкозаміном.

Колаген, в свою чергу, є основним будівельним блоком хряща, зв'язок і сухожиль. Він еластичний і довговічний, завдяки чому він дозволяє нашим кістковим з'єднанням правильно рухатися. Дослідження показують, що він також здатний полегшити біль, пов'язану з дегенеративним захворюванням.

Последнее вещество, которое составляет чрезвычайно важную часть синовиальной жидкости, - это гиалуроновая кислота. Благодаря этому возможно защитить вертлужную впадину от чрезмерного трения и гарантировать надлежащую амортизацию суставов. Если гиалуроновой кислоты (и синовиальной жидкости) недостаточно, повышенное трение приводит к сильной боли.

Поэтому все вещества чрезвычайно важны для здоровья суставов и дают наилучшие результаты в комплексной комбинации.

Глюкозамін та хондроїтин - кому приймати

Глюкозамін та хондроїтин - особливо рекомендується для спортсменів - бігунів і людей, що займаються підняттям тяжкості. Ці види спорту викликають перевантаження і знос суглобів, а хондроїтин позитивно впливає на їх регенерацію.

Глюкозамін та хондроїтин - також використовується в якості харчової добавки у людей, які страждають від остеоартриту і ранкової скутості суглобів та інших дегенеративних захворювань.

остеоартриту входить до складу багатьох харчових добавок, доступних під різними назвами. Зазвичай, на додаток до цієї речовини, вони також містять МСМ і гіалуронову кислоту, речовина, яке підтримує дію хондропротекторну добавки.

Глюкозамін та хондроїтин - використовується в ортопедії і кістково-м'язової травматології, в спортивній медицині та ревматології. Препарати на основі глюкозаміну і хондроїтину Використовуйте для доповнення дієти інгредієнтами, які допомагають підтримувати нормальну структуру суглобового хряща. Вони рекомендуються для спортсменів, що піддаються травмам і синдромів перевантаження при пошкодженні суглобового хряща, обов'язковий людям старше 50 років, для підтримуючої терапії артриту, ревматизму і остеопорозу, а також для профілактики і лікування остеоартриту.

Глюкозамін і хондроїтин відгуки використання

Прихильники застосування глюкозаміну з хондроїтином підкреслюють його чудові властивості при лікуванні і полегшенні симптомів, пов'язаних із захворюваннями суглобів і недоліками внутрішньосуглобової рідини і суглобового хряща. Проте, слід пам'ятати, що на пізніх стадіях остеоартриту або артриту недостатньо одних тільки хондропротекторов. Біль іноді настільки сильна, що також вимагає додаткового використання протизапальних препаратів, що містять стероїди. Однак, глюкозамін і хондроїтин може бути використаний в таких випадках в якості додаткової терапії, яка допоможе швидше відновити пошкоджені суглоби.

Глюкозамін та хондроїтин - дозування як приймати

Глюкозамін і хондроїтин в таблетках, капає капсулах, приймається відповідно до рекомендації виробника, тому обов'язково дотримуйтесь дозуванні, зазначеної на упаковці. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу, яка часто включає від 3 до 6 таблеток в день.Приймати комплекс глюкозаміну з хондроїтином можна незалежно то прийому їжі (до їди, під час або після прийому їжі). За винятком для людей, хто в силу особливостей, незадовільно переносять прийом дієтичних добавок натщесерце, в такому випадку, рекомендується прийом після їжі. Важливо відзначити, що кожну таблетку слід приймати з достатньою кількістю води. Це покращує абсорбцію, тому що вода прискорює розчинення діючих речовин.

Як довго приймати глюкозамін і хондроїтин?

Не менш шести-восьми тижнів. Потім перерва на пару місяці і знову курс не менше шести-восьми тижнів. Верхня межа тривалості повинен бути залежним, серед іншого від стан суглобів і благополуччя людини, що приймає добавку.

Глюкозамін і хондроїтин протипоказання і побічні ефекти

Перевищення рекомендованої виробником добової дози категорично заборонено. Хоча глюкозамін є речовиною, яка природним чином зустрічається в організмі людини, він може викликати ряд побічних ефектів. Перш за все, це може бути причиною тимчасових проблем з боку травної системи через високу дозування. Біль в епігастральній ділянці, діарея, запор або здуття живота - все це може бути результатом неправильного прийому речовини, такого як глюкозамін.Більш того, препарати, що містять цю речовину, часто робляться з раковин морських організмів, тому людям, що страждають на алергію на морепродукти, слід бути особливо обережними. У цій ситуації краще досягти хімічно синтезованого глюкозаміну - менш ефективного, але гіпоалергенного. Діабетики взагалі не повинні досягати глюкозаміну, так як це може викликати підвищення рівня інсуліну в крові.

Не рекомендується для використання жінками в першому триместрі вагітності. Решта триместри, а також період годування при вагітності дозволяють приймати препарат, але тільки за згодою і під повним контролем лікаря. Однак просте вживання добавок, що містять глюкозамін і хондроїтин, не звільняє вас від необхідності різноманітного харчування, яке впливає на правильне функціонування всього тіла, а не тільки суглобів.

Глюкозамін і хондроїтин купити, яка ціна в Україні?

У переліку продукції для суглобів, добавки на основі глюкозаміну і хондроїтину, найбільш затребувані серед бажаючих купити максимально перевірене і ефективний засіб. Наш вибір асортименту, зосереджений на комплексних добавках до складу яких включені додаткові компоненти. Ціна на Глюкозамін і хондроїтин стартує від 219 грн до 1099 грн. Безумовно, глюкозамін і хондроїтин купити дуже легко, проста форма оформлення заявки на сайті, дозволяє купити вам препарат в один клік, або дзвінок по одному з наших контактних номерів плюс додаткова можливість зробити замовлення через вайбер.Ми гарантуємо актуальне наявність, ціну і асортимент найпопулярніших препаратів з відмінною репутацією. Доставка по Україні здійснюється перевізниками Нової пошти та Укрпошти, займає 1-2 робочих дні з моменту оформлення до моменту отримання замовлення.
 

Вгору