Інтернет-магазин Чіасід заснований в 2012 році, головним чином з наступних причин: наша пристрасть до здорового способу життя і пошук справжньої продукції для збереження здоров'я і молодості, а так-же наша готовність, запропонувати людям якісну продукцію, інформувати суспільство про важливість правильного харчування.

Як стверджують фахівці, здоров'я людей на 12% залежить від рівня охорони здоров'я, на 18% - від генетичної схильності, а на 70% - від способу життя, найважливішою складовою якого є харчування.

У нашому магазині ви знайдете асортимент продукції відповідної моровим стандартам якості від провідних виробників США і ЄС. Наші фахівці регулярно відстежують тенденції і проводять моніторинг ринку, доповнюючи асортимент найбільш прогресіруемимі новинками. Тому, будьте впевнені, все найкраще ми зможемо запропонувати Вам раніше і швидше за всіх.

На полицях інтернет-магазину Чіасід, широкий вибір товару для здоров'я, молодості і краси: суперпродукти, біо-добавоки, вітаміни і багато, багато іншого.

Ми можемо похвалитися не тільки високоякісними, а й ексклюзивними пропозиціями. При здійсненні покупки в нашому магазині ви можете бути впевнені, що придбані вами продукти є хорошою інвестицією. Нашим пріоритетом є Ваше здоров'я і задоволення покупками в інтернет-магазині Чіасід.

Місія компанії Чіасід - це особлива турбота про надання суспільству високоякісної продукції, яка надає найбільш сприятливий вплив на здоров'я і благополуччя, а також просування знання про правильне харчування і здоровий спосіб життя.

Задоволеність клієнтів

Найбільше значення для нас - ваше задоволення потреб, як покупупателей продукції для здоров'я. Ми також робимо покупки, і ми знаємо, як часто замовлення через інтернет, які повинні бути легкими і приємними, стають виснажливими та некомфортними. Ось чому ми тут, щоб допомогти вам. В першу очеред, ми цінуємо час і завжди дотримуємося актуальне наявність продукції і її вартості. Ми завжди консультуємо, пропонуємо альтернативні варіанти, блискавично обробляємо замовлення і доставляємо замовлення швидко, а головне безпечно. Завдяки нашому сервісу, ваші покупки стануть чистим задоволенням.

Кращі ціни

Доступна справедлива ціна - завдяки привілеї з боку наших партнерів і зваженого підходу до формування ціни, дозволяє знизити вартість продукції для наших клієнтів.

Актуальне наявність, швидка доставка

У нас виняткова актуальність вартості і наявності товару на складі в Україні. Якщо на сайті вказано, що товар в наявності - у нас це означає, він знаходиться на центральному складі наших партнерів в Україні і буде відправлений в найкоротші терміни, як правило, в день замовлення. Ми використовуємо кур'єрські послуги з кращими відгуками серед клієнтів. Ви можете бути впевнені, що замовлені продукти доставлять вам швидко і безпечно, незалежно від того, де ви знаходитесь. Разом ми подбаємо про ваші покупки.

Еталон найвищої якості

Ми орієнтуємося на якість. Протягом всього часу використовуємо послуги довірених постачальників, наші партнери, це виключно зарубіжні виробники. Офіційні поставщики Європи і США протягом 9 років успішно співпрацюють з нашою компанією. Продукція має сертифікати відповідності виробників міжнародного образц. Наші фахівці дієтологи, застосовують спеціально розроблений алгоритм для підбору асортименту в тому числі на критерій безпеки. Асортимент представлений виключно перевіреними і працюють торговими марками.Ми пропонуємо бренди, які знають і купують щодня міліони людей. Ми робимо все, щоб ви отримали максимальну інформацію про продукцію. Сертифікати якості представлені представлені тут

Індивідуальний підхід

Ми так само працюємо під замовлення. Якщо у нас ви не знайшли, то що шукали. Надішліть нам посилання на товар, що цікавить і ми докладемо максимум зусиль щоб зробити вам вигіднішу пропозицію.
У нас дуже гнучкий підхід до кожного відвідувача. Задавайте питання ми завжди відкриті для того щоб у клієнта не залишилося сумнівів або будь-якої недомовленості з нашого боку.
Ми робимо подарунки - без причин. Невеликі, але все ж подарунки))
Ми не будемо пропонувати продукцію, яку ненаважимося вживати самі або радити своїм друзям